9.11.2013 10:36 (Категорія: СТАТТІ Туризм)

Автор: UA-Reporter.com


Гірськолижні курорти Карпат


Фото із ukraineplaces.com.ua

Україна може по праву пишатися своїми гірськолижними курортами, розміщеними в Карпатах. Вони приваблюють любителів гірськолижного спорту з усього світу. Вони приваблюють своїм свіжим гірським повітрям, схилами гір, прозорістю річок і озер, вируючими водоспадами і лікувальними джерелами.

У Західній Україні , де знаходиться частина Карпатських гір, величезна кількість санаторіїв і пансіонатів. Саме тут сконцентровані найкращі лижні курорти України.

На гірськолижних курортах України завжди є чим зайнятися, навіть якщо не володієш зимовими видами спорту. Лижні курорти України відмінно підходять для відпочинку всією сім'єю або компанією друзів. Снігові гірські вершини , по-домашньому затишні готелі, смачна українська кухня забезпечать приємний відпочинок.

Гірськолижні курорти Карпат:

Буковель (Івано - Франківська область)
Буковель - це найбільший і популярний гірськолижний курорт України. Завдяки розвиненій інфраструктурі, великій кількості і хорошій якості трас він відповідає кращим гірськолижним курортам Європи і є кращим гірськолижним курортом України.Славське (Львівська область)
Славське - це один з перших гірськолижних курортів України, на якому тренується олімпійська збірна. Славське має добре розвинену інфраструктуру, є кілька трас європейського значення.Драгобрат (Закарпатська область)
Урочище в Рахівському районі. Цей гірськолижний курорт в Карпатах славиться тим, що сніг там лежить з листопада по травень. Драгобрат має п'ять бугельних підйомників і двомісний крісельний, траси з різними рівнями складності. Єдиний недолік - до курорту вельми складно доїхати, потрібно користуватися послугами місцевих водіїв на УАЗику або ГАЗ-66.Воловець (Закарпатська область)
Районний центр у Закарпатській області, який знаходиться на головній залізничній магістралі Київ -Чоп. Воловець - це розвивається лижний курорт, в якому є один бугельний підйомник.Яремча (Івано - Франківська область)
Один з кращих курортів України і головний туристичний центр Прикарпаття. На курорті великий вибір готелів, розваг, є один гірськолижний схил для початківців.Хуст (Закарпатська область)
Гірськолижний курорт на Закарпатті, який знаходиться біля Замкової гори. Його пам'ятки відомі далеко за його межами. В 4 км від міста знаходиться Долина нарцисів, а в довколишніх селах - гірськолижні підйомники.Верховина (Івано - Франківська область)
Відомий курорт і центр туризму в Івано-Франківській області. Особливий інтерес для туристів представляє гора Піп - Іван (висота 2020 м ), на якій знаходиться стара польська обсерваторія. Селище Верховина - це серце гуцульської культури.Ворохта (Івано - Франківська область)
Гірськолижний курорт в Карпатах, який останнім часом незаслужено втратив свою славу. Селище прекрасний своїм кліматом для відпочинку в будь-який час року. Є одна гірськолижна траса з підйомником середньої складності, працює багато готелів і садиб.Міжгір'я (Закарпатська область)
Міжгір'я є центром лижного спорту. Тут обладнано декілька лижних трас середньої складності, крісельний і бугельні підйомники, є прокат спорядження. Міжгір'я славиться великою кількістю мінеральних джерел, їх більше 45.Воєводино (Закарпатська область)
Урочище у Перечинському районі. Гірськолижний курорт з одним бугельним підйомником і однієї трасою, яка добре підходить як початківцям, так і лижникам із середнім рівнем катання. Воєводино розташований в екологічно чистому районі Закарпаття.Волосянка (Львівська область)
Популярний гірськолижний курорт, відомий своїм великим туристичним комплексом « Захар Беркут». На Волосянці є дев'ять трас для лижників з різним рівнем катання. Працює крісельна підвісна дорога, а аткже три бугельні витяги. Інфраструктура курорту постійно розвивається.Красія (Закарпатська область)
У Красії знаходиться найбільша гірськолижна траса в усьому Закарпатті протяжністю більше 3 км. Курорт відмінно підходить для сімейного відпочинку, а його траси розраховані на лижників з різним рівнем підготовки. У Красії працюють шість підйомників, а також є штучне засніження схилів.
Вишків (Івано - Франківська область)
Мальовниче село, розташоване на висоті 930 метрів над рівнем море. Вишків вважається одним з кращих гірськолижних курортів Івано - Франківської області, завдяки близькості до інших гірськолижним курортам і прекрасним погодних умов.Динамо - Тростян (Львівська область)
Відомий гірськолижний комплекс, який знаходиться біля селища Славське. Це одна з кращих гірок країни, саме тому тут тренується олімпійська збірна України. Обладнано сім бугельних підйомників, серед яких і найдовший в Україні крісельний підйомник (2700 м ). На Тростяні є траси різних рівнів складності.Подобовець (Закарпатська область)
Село в Міжгірському районі. Цей гірськолижний курорт знаменитий листяно - хвойними лісами і крутими гірськолижними трасами. Є прості схили для початківців, і дитячі траси. Особливою популярністю у гірськолижників користуються «труби» Подобовця - своєрідні тунелі через волосіні на схилах.Рахів (Закарпатська область)
Найвисокогірніше місто в Україні. Цей гірськолижний курорт, розташований нижче злиття Чорної та Білої Тиси в гірській улоговині на висоті 430 м над рівнем моря. Рахів є центром самобутньої гуцульської культури.Тисовець (Львівська область)
Гірськолижний центр міжнародного значення, який ідеально підходить для сімейного відпочинку. Має добре розвинену інфраструктуру, є 1 крісельний і 3 бугельних підйомника, підйомник для сноутюби і 2 лижні трампліни. Траси для лижників з різним рівнем катання.
Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):